Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x
Biuletyn Informacji Publicznej
Gmina Sulęczyno
»   obsługa      »   wyszukiwanie zaawansowane
Znajdujesz się w: strona główna  / MENU GŁÓWNE  / ULGI I POMOC PUBLICZNA  / 2016
    powiadom znajomego   drukuj stronę   wersja podstawowa       A- A A+
 2016 2016

Pomoc publiczna dla rolnictwa w roku 2016

 

Wykaz osób  prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym  udzielono pomocy publicznej w rolnictwie (zwrot podatku akcyzowego zawertego w cenie oleju napędowego)* w roku 2016

 

 

lp Nawisko i imię
1 ARUSEWICZ  MAŁGORZATA 
2 BARTELIK STANISŁAW
3 BARTELIK ZBIGNIEW 
4 BEDNARCZYK BARTŁOMIEJ 
5 BEDNARCZYK DAMIAN JÓZEF
6 BEDNARCZYK DAWID MATEUSZ
7 BEDNARCZYK IRENA
8 BEDNARCZYK RADOSŁAW JAN
9 BEDNAREK DOROTA EWA
10 BIAŁK MAREK
11 BIAŁKOWSKA IWONA BEATA
12 BIELAWA JERZY ADAM
13 BIELAWA STEFAN STANISŁAW
14 BIELICKI MIROSŁAW STANISŁAW
15 BIGUS EDMUND ANDRZEJ
16 BLADOWSKI JAN
17 BLOK JÓZEF FRANCISZEK
18 BŁASZKOWSKI JAN
19 BŁONK ROMAN
20 BOBER TADEUSZ ROMAN
21 BOBKOWSKA MARIA MAGDALENA
22 BORK BOGUSŁAW KAZIMIERZ
23 BREZA ZENON FRANCISZEK
24 BRONK JERZY ANDRZEJ
25 BRONK JOANNA
26 BRONK KAZIMIERZ JERZY
27 BRONK LEON
28 BROWARCZYK ROMAN
29 BRZESKA MARIA
30 BULCZAK DARIUSZ STANISŁAW
31 BULCZAK  EUGENIUSZ AMBROŻY
32 BULCZAK ROMAN ZBIGNIEW
33 BUTOWSKI FRANCISZEK MICHAŁ
34 CHMURZYŃSKI MICHAŁ
35 CHOSZCZ GRZEGORZ JACEK
36 CHOSZCZ KAZIMIERZ
37 CHOSZCZ KRZYSZTOF
38 CHOSZCZ ROMAN
39 CHOSZCZ STANISŁAW
40 CHOSZCZ WIESŁAW JAN
41 CHOSZCZ WOJCIECH
42 CHYLEWSKI JACEK ANDRZEJ
43 CICHOSZ BOGUMIŁA ELŻBIETA
44 CICHOSZ JÓZEF STANISŁAW
45 CICHOSZ LESZEK MARIAN
46 CICHOSZ LUCYNA AGNIESZKA
47 CICHOSZ ROMAN
48 CICHOSZ ZBIGNIEW
49 CIEGERT STANISŁAW
50 CIESZYŃSKI ANDRZEJ STANISŁAW
51 CIESZYŃSKI FRANCISZEK
52 CYBULA STANISŁAW
53 CYRZAN DANUTA EWA
54 CZAJA MIROSŁAW
55 DALECKI GRZEGORZ PAWEŁ
56 DAMASZK MAREK WIESŁAW
57 DĄBROWSKA AGNIESZKA 
58 DĄBROWSKA GRAŻYNA
59 DENISEWICZ PAULINA BARBARA
60 DERA ROBERT HERMAN
61 DOMASZK GRZEGORZ ADAM
62 DOMASZK JAN
63 DOMASZK MAREK
64 DOMASZK SŁAWOMIR ZENON
65 DOMASZK  WOJCIECH JERZY
66 DREWING BARBARA MARIA
67 DRIWA JACEK JANUSZ
68 DRIWA JAN
69 FALKOWSKI TOMASZ ANDRZEJ
70 FLIS SŁAWOMIR MARIAN
71 GAŃSKA MARZENA
72 GAŃSKI ANDRZEJ WŁADYSŁAW
73 GAŃSKI ZBIGNIEW
74 GAWIN MAREK WOJCIECH
75 GAWIN MARIAN
76 GAWIN MIROSŁAW
77 GAWIN ROMAN
78 GŁODOWSKI JÓZEF
79 GŁODOWSKI KAZIMIERZ
80 GŁODOWSKI WOJCIECH BRONISŁAW
81 GOJTOWSKA MARIOLA KATARZYNA
82 GOSTKOWSKI ANDRZEJ JANUSZ
83 GOSTKOWSKI PIOTR ZENON
84 GÓRNY MIROSŁAW WACŁAW
85 GRUCHAŁA RAFAŁ JAN
86 GRZENIA BARBARA BOGUMIŁA
87 HINC EDMUND LEON
88 HINC HALINA JADWIGA
89 HINC KRYSTYNA ELŻBIETA
90 HINCA EUGENIUSZ
91 HINCA EUGENIUSZ
92 HINCA JAN
93 HINCA JAROSŁAW ANDRZEJ
94 HINCA RYSZARD MARIAN
95 HINCA ZBIGNIEW MARIAN
96 HINCA ZDZISŁAW
97 HINZ JACEK
98 ITRYCH FRANCISZEK
99 ITRYCH KAZIMIERZ JÓZEF
100 JAKUBEK GRZEGORZ PIOTR
101 JANK MAREK ANDRZEJ
102 JARZEMBIŃSKI MARCIN SYLWESTER
103 JELIŃSKI RYSZARD
104 JERECZEK BOGDAN
105 JERECZEK BRONISŁAW
106 JERECZEK JERZY JACEK
107 JERECZEK MAREK JÓZEF
108 JERECZEK PIOTR GABRIEL
109 JERECZEK RAFAŁ
110 JERECZEK TOMASZ PAWEŁ
111 JERECZEK ZBIGNIEW DANIEL
112 JEŻEWSKI DARIUSZ
113 KAMINSKA RENATA KATARZYNA
114 KARCZ MAŁGORZATA
115 KARCZ ZBIGNIEW STANISŁAW
116 KELLER RAFAŁ ADAM
117 KELLER  SŁAWOMIR ADAM
118 KIEDROWSKI ŁUKASZ KRZYSZTOF
119 KIEDROWSKI MAREK TADEUSZ
120 KIEŁPIŃSKI KAZIMIERZ JAN
121 KIERBIC MARIA
122 KLASA ADAM KAROL
123 KLASA WOJCIECH MICHAŁ
124 KOBIELA BARTŁOMIEJ MACIEJ
125 KOBIELA JAN
126 KOBIELA KAZIMIERZ
127 KONKEL ANDRZEJ
128 KONKEL CZESŁAW WOJCIECH
129 KONKOL STANISŁAW
130 KORDA RYSZARD
131 KOSZAŁKA IRENA MARIA
132 KOSZAŁKA MARCIN BRUNON
133 KOTŁOWSKI ADAM JAN
134 KOTŁOWSKI JACEK
135 KOTŁOWSKI JAN BENEDYKT
136 KOTŁOWSKI WOJCIECH JÓZEF
137 KOZANECKI JÓZEF
138 KOZIKOWSKI STEFAN STANISŁAW
139 KREFT TADEUSZ
140 KREFTA KAZIMIERZ PIOTR
141 KREFTA WITOLD JAN
142 KROPIDŁOWSKI ANDRZEJ
143 KROPIDŁOWSKI BOGUSŁAW JAN
144 KROPIDŁOWSKI GRZEGORZ RYSZARD
145 KROPIDŁOWSKI JAN GRZEGORZ
146 KROPIDŁOWSKI JERZY
147 KROPIDŁOWSKI MARIAN MACIEJ
148 KRÓL IWONA EWA
149 KUCZKOWSKI DARIUSZ MAREK
150 KUKOWSKI PIOTR STANISŁAW
151 KULASZEWICZ FRANCISZEK
152 KULASZEWICZ WANDA ANNA
153 KULASZEWICZ ZENON
154 LABUDA ADAM KRZYSZTOF
155 LABUDA JERZY LEON
156 LABUDA WŁADYSŁAW
157 LEHMANN ANDRZEJ
158 LESZK STANISŁAW JÓZEF
159 LEYK ROMAN ZBIGNIEW
160 LIS HENRYK STANISŁAW
161 LIS WACŁAW BERNARD
162 LUBLEWSKI JAN
163 ŁUKOWICZ KAZIMIERZ
164 ŁUKOWICZ MAREK RYSZARD
165 MAIKOWSKI ANDRZEJ TADEUSZ
166 MAJ KAROL STANISŁAW
167 MAKARSKI MAREK
168 MAKURAT GRZEGORZ
169 MALEK ANDRZEJ ROMAN
170 MALEK BOGDAN EDMUND
171 MALEK HENRYK
172 MALEK JÓZEF
173 MALEK STANISŁAW JÓZEF
174 MALEK  ZBIGNIEW JAN
175 MALOTKA-TRZEBIATOWSKI  STANISŁAW JAN
176 MAŃSKA KRYSTYNA
177 MAŃSKI MIROSŁAW KAROL
178 MARSZK BOGUMIŁ JÓZEF
179 MARSZK JUSTYNA BARBARA
180 MARSZK MICHAŁ MARIAN
181 MARSZK TADEUSZ
182 MEJNA ANDRZEJ HENRYK
183 MIELEWCZYK ZBIGNIEW JÓZEF
184 MIELEWCZYK ZENON JAN
185 MISZK TADEUSZ JAN
186 MROZEWSKI KAZIMIERZ WŁADYSŁAW
187 MYSZK CZESŁAW
188 MYSZK KAZIMIERZ MICHAŁ
189 MYSZK WIESŁAW
190 MYSZK ZBIGNIEW JAN
191 NIKLAS ADAM
192 OKUNIEWSKI JAN
193 OLSZEWSKI ZYGMUNT JAN
194 ORŁOWSKI ANDRZEJ WACŁAW
195 PATELCZYK ANDRZEJ MARCIN
196 PAZDAN GRZEGORZ
197 PEK MIROSŁAW WOJCIECH
198 PEPLIŃSKI STANISŁAW
199 PIOTROWSKI MIECZYSŁAW
200 PLICHTA KORNELIA
201 PŁOTKA MAREK
202 PŁOTKA MARIOLA TERESA
203 PŁOTKA ZENON
204 POBŁOCKA KRYSTYNA MARIA
205 POBŁOCKI ADAM PIOTR
206 POBŁOCKI JAROSŁAW JACEK
207 PRANCZK STANISŁAW JÓZEF
208 PRĄDZIŃSKI SŁAWOMIR TADEUSZ
209 RECA LESZEK STANISŁAW
210 RECLAF ROMAN ALFONS
211 REKOWSKI KRZYSZTOF
212 REKOWSKI ROMAN WOJCIECH
213 RUSZEWSKI ANDRZEJ JÓZEF
214 SABOROWSKI JÓZEF TADEUSZ
215 SAWICKI  EDMUND JÓZEF
216 SAWICKI  MIECZYSŁAW ŁUKASZ
217 SAWICKI RYSZARD
218 SAWICKI  TADEUSZ
219 SMENTOCH ROMANA EWA
220 SOMINKA RYSZARD MAREK
221 STAŃCZYK EWA
222 STEFAŃSKI JÓZEF
223 STEFAŃSKI MARIAN FELIKS
224 STENCEL WOJCIECH
225 STENKA ANTONI
226 STENKA KAZIMIERZ
227 STENKA MARCIN
228 STENKA MAREK
229 STENKA MARIAN BRONISŁAW
230 STENKA STANISŁAW
231 STENKA ZBIGNIEW ANTONI
232 SUPERNAK STANISŁAW FRANCISZEK
233 SYLDATK ANDRZEJ
234 SYLDATK BERNARD TADEUSZ
235 SZARMACH JANINA MARIA
236 SZULIST ANDRZEJ
237 SZUTA GRZEGORZ
238 SZUTA MARIAN
239 SZYCA KAZIMIERZ JÓZEF
240 TANDEK MIROSŁAW JÓZEF
241 TESMER KRZYSZTOF MATEUSZ
242 THEUS ANTONI STANISŁAW
243 THEUS JAN MIECZYSŁAW
244 TORUŃCZAK MARIAN BOGDAN
245 TREDER JAN
246 TREDER JERZY ANDRZEJ
247 TREDER STANISŁAW JÓZEF
248 WALKUSZ MARIAN
249 WENTA KAZIMIERZ
250 WENTA KAZIMIERZ
251 WENTA LUDWIKA HELENA
252 WENTA MAREK ZDZISŁAW
253 WĘSIERSKI ANDRZEJ
254 WĘSIERSKI JACEK
255 WĘSIERSKI JÓZEF
256 WĘSIERSKI KAZIMIERZ MARIAN
257 WĘSIERSKI MAREK
258 WĘSIERSKI STANISŁAW
259 WĘSIERSKI TADEUSZ
260 WICHERT  PAWEŁ WŁADYSŁAW
261 WICZKOWSKA RENATA
262 WIEDEMANN LESŁAW JANUSZ
263 WIEDEMANN ROMAN
264 WIRWIŃSKA STELLA
265 WOLSKI CZESŁAW
266 WOLSKI MARCIN JERZY
267 WOLSKI  MARIAN
268 WOLSKI MIROSŁAW MAREK
269 WOLSKI TADEUSZ
270 WOŹNIAK BOŻENA ANNA
271 WOŹNIAK EDWARD
272 WOŹNIAK EDWIN STANISŁAW
273 WOŹNIAK JAN
274 WRÓBLEWSKI MAREK ANTONI
275 ZAWORSKI PIOTR MARCIN
276 ZBLEWSKA MAŁGORZATA
277 ZBLEWSKI JAN
278 ZELEWSKI HENRYK ZBIGNIEW
279 ZELEWSKI MACIEJ ADAM
280 ZIELONKA FRANCISZEK MARIAN
281 ZIELONKA IRENA
282 ZŁOCH KRZYSZTOF STANISŁAW
283 ZWARA KAZIMIERZ


data wytworzenia2017-01-12
data udostępnienia2017-01-12
sporządzone przezMarlena Hinc
opublikowane przezKarol Recław
ilość odwiedzin69
rejestr zmianzobacz »
Gmina Sulęczyno, Kaszubska 26, 83-320 Sulęczyno, tel.: 58 685 63 60, fax: , info@bip.suleczyno.pl, www.suleczyno.pl
Przydatne informacje
Prawo
Nasz urząd
»  Kontakt
»  BIP
Władze
»  Sejm
»  Senat
»  Premier
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting INTERmedi@